«С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті. Тыл еңбеккерлері» сайтына  ақпараттарды жинау мен дайындауда белсенді қатысты:

Ашенов Қайырбай Еркенұлы - Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі департаментінің директоры

Сарбалаев Жақсыбай Тұрсынұлы - Гуманитарлық-педагогикалық факультет деканы

Мұхаметжанова Дана Төлегенқызы – Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер бойынша бөлімінің бастығы

Баильдинова Зарина Сарсенбайқызы – Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер бойынша бөлімінің маманы.

Мәсәлім Тілек Қайырқанұлы – Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер бойынша бөлімінің маманы.

Жуматаева Умытжан Даулетбайқызы – Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер бойынша бөлімінің маманы.

Антикеева Самал Қанатқызы – Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер бойынша бөлімінің маманы.

Қабир Ғалымжан – жастар істері бойынша Комитет белсендісі.

Сагынтай Еркебұлан, Магрупова Мақпал, Қайыржан Рымгүл – Студенттік кәсіподақ ұйымының белсенділері.

Рекунова Алена – Гуманитарлы-педагогикалық факультет студенті.

Омаров Аслан, Ерланова Аяулым – Гуманитарлы-педагогикалық факультет магистранттары.

Байланыс мәліметтері:

Павлодар қ., Ломов көш., 64, каб. 233

8(7182) 673681 (іш. 1128)